GENEL BİLGİLER

KONGRE YERİ

15. TGRD Yıllık Toplantısı ve EVIS 2020 Uluslararası Ortak Toplantısı Antalya Susesi Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

KONGRE TARİHİ

Kongre toplantıları 6-10 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

KONGRE DİLİ

1. gün Türkçe, 2 – 4. günlerde İngilizce olacaktır. Ayrıca Türkçe- İngilizce simültane tercüme yapılacaktır.

SEKRETARYA HİZMETLERİ

Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında ve poster alanlarında yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

KREDİLENDİRME

Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

SERGİ ALANI

Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU

Kongre kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM SERTİFİKASI

Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası 9 Mart 2020 tarihinde verilecektir.

TRANSFER

OTOBÜS – MİNİBÜS: Konaklamasını Serenas Turizm’den alan tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 6 – 10 Mart 2020  tarihleri arasında ücretsiz yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz.